Портфоліо


викладач соціально-економічних дисциплін
Борщівського агротехнічного коледжуУ своїй педагогічній діяльності  використовую:
·        інтерактивні технології колективно-групового навчання - мозковий штурм, мікрофон, рішення ситуаційних задач, виконання проектів;
·        технології кооперативного навчання – карусель, діалог;
·        використовую елементи дебатів, різноманітні види тестів;

·        підбираю та створюю різні види дидактичних матеріалів до занять: завдання для роботи в парах, групах.

Вважаю цікавим і потрібним на заняттях такий вид діяльності, як дослідницько – пошукова робота (метод проектів), коли в ролі дослідників виступають самі студенти.

Учасник фольклорно-етнографічного театру «Жартівниці» , приймаю активну участь у громадському житті коледжу і міста.– навчальний заклад І рівня акредитації, що 65 років з успіхом функціонує в системі Освіти і науки України, входить до п’ятірки кращих ВНЗ І-ІІ р.а. та готує фахівців із спеціальностей:
«Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»
«Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК
«Виробництво і переробка продукції рослинництва»
«Комерційна діяльність»
«Будівництво та експлуатація будівель та споруд»
«Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»
Сьогодні в навчальному закладі здобувають освіту близько 800 студентів денної та заочної форми навчання, ведеться підготовка з 15 робітничих професій, діє Регіональний навчально-практичний центр. Навчальний заклад набув сучасних рис, а колектив збагатився новітніми технологіями методик навчання і виховання, організації господарювання, про що свідчать наші вагомі здобутки як базового аграрного навчального закладу Західного регіону України.
Сміливо можна сказати, що Борщівський агротехнічний коледж – один із продовжувачів і спадкоємців кращих національних традицій минулого і сучасного для формування громадянської активності студентів. Працює три народних колективи, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секцій, ліга команд КВК. Потужно діє студентське самоврядування, профспілкова організація викладачів і студентів. Серед студентів багато переможців республіканських та обласних спартакіад, Всеукраїнських фестивалів студентської творчості, конкурсів фахової майстерності, іменні стипендіати, лідери аграрної галузі освіти.
Немає коментарів:

Дописати коментар